Teenused

MIDA PAKUME?

Autodiagnostika

Kui su sõidu- või töövahend streigib ja põhjuse väljaselgitamiseks on tarvis diagnostikaseadet, siis leiame kiirelt lahenduse. Võta meiega ühendust ning tuleme testime, et selgitada välja probleemi põhjus.

Mida teeme?

Kas tuleb tuttav olukord, kus armatuurlaual süttib järsku mingi tuluke ning su neljarattaline sõber väidab, et kohe-kohe on tarvis esindusse pöörduda? Auto lihtsalt seisma ning kategooriliselt keeldub edasisest koostööst? Või oled olukorras kus küll ühtegi lambikest ei põle, kuid liikumisvahendi käitumine on tavapärasest erinev? Ära muretse! Lihtne ja kiire lahendus olukorra tõsiduse hindamiseks. Tuleme teie auto juurde kohale ning kaasaegset diagnostikaseadet kasutades anname “patsiendi” tervise kohta esmase diagnoosi ning lihtsamate juhtumite puhul teostame ka esmaabi.

automobile, automotive, car

Õlivahetus

Mida tehakse enamasti korralise hoolduse käigus? Vahetatakse mootoriõli ja filter. Ehkki tänapäevane trend on nihutada hooldusvälp isegi kuni 30000 km peale, soovitame siiski vahetada mootoriõli iga 10000 km järel - see on kõige odavam lahendus tagada auto pikaajaline probleemideta ekspluatatsioon.

wheel, rim, metal

Pidurite kontroll

Kumb võib teha rohkem haiget kas kiirendus või pidurdus? Õige vastus on: kontrollimatu pidurdus. Selleks, et sinu pidurdused oleks kontrolli all, vaatame hoolduse käigus alati üle ka pidurid.

playground, game device, auto

Vedrustus

Et sina püsiksid 2 jalaga ning su auto vähemalt 4 rattaga kindlalt maas, vaatame üle auto vedrustuse, tagamaks sinu turvalisuse ja ohutuse liikluses.

pulse trace, healthcare medicine, heartbeat

Diagnostika

Kaasaegsed autod on täis kõrgtehnoloogiat, mis teevad auto kasutamise mugavaks ning võimaldavad õigete diagnostikaseadmete olemasolu korral saada adekvaatset infot auto tervislikust seisundist ning seetõttu juba ennetavalt sekkuda vältimaks tõsisemaid probleeme ja rikkeid. Meil on need seadmed , teadmised ja oskused.

cap, gloves, wool

Kliimaseadmete kontroll

Möödas on ajad, kus jahutusseadme maksimumvõimsust näitas Moskvitši aknast õlani väljaulatuv käsivars. Meie meeskonnas on olemas sertifitseeritud spetsialistid koos vajalike seadmete ja külmaainetega, tagamaks teile mõnusa sisekliima igas olukorras.

nascar, brad, keslowski

Rehvid

Ehkki rehvivahetus ei ole meie põhitegevus, saame sellega üllatavalt hästi hakkama. "Miks te seda siis põhitegevusena ei tee?", küsite. No mõelge ise - mitu korda päevas teie suudaksite kummi peale ja maha venitada?

steam locomotive, historically, locomotive

Puksiir

Kui olukord nii jama, et mitte kuidagi enam omal jalal (ratastel), ei suuda, siis tõttame appi ka reanimobiiliga.

electricity, voltage, light

Käivitusabi

Aku tühi? Pole probleemi, anname särtsu ja elu on taas nagu lill.

ford, mustang, v8

Keretööd ja värvimine

Kas naabri auto läigib rohkem kui sinu oma? Pole probleemi, peagi näed kuidas kogu naabri krunt kadedusest roheliseks värvub kui oma auto meie juurest tagasi tood.

Vajad puksiiri?

Su kaunis ja armas neljarattaline sõber võttis nõuks mitte meetrikestki omal jõul edasi liikuda? Ära muretse, me aitame su sõbrakese hospitali toimetada.

NAD ÜTLESID...

Me siiralt täname oma patsientide peremehi, sest nad kõik on nii ilusad ja head!

Täiesti uskumatu seltskond! Kõne peale oli spetsialist kohal veerand tunniga, diagnostikaseade käis autole külge ning mõne minutiga oli teada auto seiskumise põhjus. Paar telefonikõnet, poole tunniga uus jubin, hop-hop-hop ja juba küljes ning masin taas elujõuline. Mõtlesin, et sellise operatiivse ja professionaalse teenuse peale keevitatakse ulme are, aga ... teenindus küsib lihtlabase õlivahetuse eest ka oluliselt suurema summa. Edu teile poisid!
Allar Jürimets
Skoda Octavia
Aitäh, et hädast välja aitasite. Ma olin juba lootuse kaotanud. Autol oli juba pool mootorit "spetsialistide" poolt ära vahetatud, kes pidasid ennast margiesinduseks... Tänu teile leidsime vea üles ning peale süütepooli vahetust käib mootor nagu Šveitsi kell. Ja see läks maksma vaid 250,- €. Pole just palju, võrreldes sellega, et enne teie poole pöördumist olin "esinduses" välja käinud ca 2000.- € erinevate andurite ja muude jubinate vahetamise eest, kuid tulemusteta... Edaspidi lasen kõigepealt teil diagnostika ära teha, et enda rahakotti säästa. Tänud veelkord.
Sten Jõepere
Mini Cooper
4.6/5
4.5/5
4.4/5
4.7/5
Kiirreageerija 24/7

+372 50 67 455

Konsultatsioon ja teenuste tellimine